NGFW

Geleneksel Güvenlik Duvarlarının Ötesinde

Yeni Nesil Güvenlik Duvarı olarak Targitas, güncel tehditler ve artan saldırılar karşısında ihtiyaçları karşılayamayan geleneksel güvenlik duvarlarına alternatif olarak tasarlanmıştır. Geleneksel güvenlik duvarlarında bulunan Layer 3 / Layer 7 paket filtreleme, NAT (Network Address Translation), NAPT (NAT Address Port Translation), VPN gibi temel özelliklerin yanında kullanıcılarına Saldırı Önleme/Tespit, SSL denetimi, Paket Analizi, Kötü Amaçlı Yazılım Tespit, Uygulama Filtreleme ve 2-Factor Authentication gibi bütünleşik özellikleri sunarak yeni nesil tehditlere karşı performans kaybı yaşatmadan derin bir savunma imkanı sağlar.

Bütünleşik

Targitas, bahse konu imkanların yanında bütünleşik yönetim, kontrol, log tutma ve log analiz sonuçlarını bildirme özelliklerini tek bir yerden yapabilme yeteneğine sahip olup 5651 yasalı kanuna tam uyumluluk kapsamında log izleme için daha geniş ve detaylı grafiksel çözümlerle kullanıcı dostu bir arayüz sağlar.

Fonksiyonel

Active Directory entegrasyonu ile Güvenlik Duvarı politikalarını kullanıcı ve grup tabanlı yönetebilir hale getiren Targitas, SSL VPN ile L7 düzeyindeki kullanıcıların, ek bir donanıma ihtiyaç olmadan özel güvenlik kuralları ve erişim kontrolleri yazarak uzak lokasyondan SSL teknolojisi bağlantısı sağlar. Targitas, aynı zamanda kategorize edilmiş en az 150 milyon alan adının kullanılarak L7 düzeyinde URL Filtreleme yapılabilmesine izin verir.