Biz kimiz?

Parta, Ağ/İnternet Güvenliği ve Yönetimi konularında AR-GE yapmak, piyasaya özgün yazılım ürünleri sunmak amacıyla 2006 yılında Göller Bölgesi Teknokenti’nde kurulan ilk şirkettir. 2013 yılı itibariyle iş hacmini büyütmek ve ar-ge faaliyetlerini güçlendirmek üzere Teknopark İzmir’e taşınmıştır. Ülkemizde, siber güvenlik önemli bir atılım olmakla birlikte, bu konuda çoğunlukla yatırım yapılmamakta ya da ortaya bir plan koymadan, sadece ürün konumlandırılması gerçekleştirilmektedir. Maliyetleri yüksek yabancı ürünlerin, neredeyse sıfır konfigürasyonla çalıştırılması, karmaşık yapılar ile güvenliğin tehdit edilmesi, kurulan sistemlerin işletilirken analiz edilmemesi gibi temel sorunlarla sıkça karşılaşılmaktadır. Bu noktada Türkiye’nin ihtiyacı olan yerli üretim eksiğini gidermek üzere çıktığımız yolda sadece uzmanlığımız çerçevesinde projelerde yer almakta ve her geçen gün daha nitelikli projelere imza atmaktayız.

Neden Parta Networks ?

Ağ ve İnternet güvenliğinin sadece ürün(ler)den ibaret olmadığı, güvenliğin bir süreç olduğunu kendisine felsefe edinmiş olan ekibimiz, müşterilerimize doğru topolojiler sunarak, sürecin içine mutlaka danışmanlık, diğer ağ ürünleriyle entegrasyon ve eğitim eklemekte, bu bileşenlerle fark yaratmaktadır.

Nasıl Yaparız?

Şirketimizin kuruluş amacı Türkiye şartlarında siber güvenliğe, doğru kavram ve yöntemlerle yaklaşmak, piyasada gerekli önemin verilmesini sağlamak ve yerli ağ güvenlik/yönetim ürünleri geliştirmektir.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimizde sürekli iyileştirmeye odaklanır ve müşterilerimiz için en yüksek memnuniyet seviyesine ulaşabilmeyi hedefleriz. Bu amaçla, tüm Parta Networks ekibi, sunduğumuz ürün ve hizmetlerin değerine katkıda bulunma odaklıdır.

Yarışta olmanın ilk kuralı, sürdürülebilir kalite politikalarını yenilikçi bir şekilde sunmaktır.