• kenburns1
    PARTA NETWORKS
    Software Driven Network Security Company
  • kenburns1
  • FULL ACTIVE DIRECTORY MANAGEMENT
    WITH REAL-TIME CONNECTION

Neden Parta Networks ?

Ağ ve İnternet güvenliğinin sadece ürün(ler)den ibaret olmadığı, güvenliğin bir süreç olduğunu kendisine felsefe edinmiş olan ekibimiz, müşterilerimize doğru topolojiler sunarak, sürecin içine mutlaka danışmanlık, diğer ağ ürünleriyle entegrasyon ve eğitim eklemekte, bu bileşenlerle fark yaratmaktadır.

Misyon

Şirketimizin kuruluş amacı Türkiye şartlarında siber güvenliğe, doğru kavram ve yöntemlerle yaklaşmak, piyasada gerekli önemin verilmesini sağlamak ve yerli ağ güvenlik/yönetim ürünleri geliştirmektir.

Kalite Politikamız

Ürünlerimiz ve hizmetlerimizde sürekli iyileştirmeye odaklanır ve müşterilerimiz için en yüksek memnuniyet seviyesine ulaşabilmeyi hedefleriz. Bu amaçla, tüm Parta Networks ekibi, sunduğumuz ürün ve hizmetlerin değerine katkıda bulunma odaklıdır.

Parta Networks

Parta, Ağ/İnternet Güvenliği ve Yönetimi konularında AR-GE yapmak, piyasaya özgün yazılım ürünleri sunmak amacıyla 2006 yılında Göller Bölgesi Teknokenti’nde kurulan ilk şirkettir. 2013 yılı itibariyle iş hacmini büyütmek ve ar-ge faaliyetlerini güçlendirmek üzere Teknopark İzmir’e taşınmıştır.

Ülkemizde, siber güvenlik önemli bir atılım olmakla birlikte, bu konuda çoğunlukla yatırım yapılmamakta ya da ortaya bir plan koymadan, sadece ürün konumlandırılması gerçekleştirilmektedir. Maliyetleri yüksek yabancı ürünlerin, neredeyse sıfır konfigürasyonla çalıştırılması, karmaşık yapılar ile güvenliğin tehdit edilmesi, kurulan sistemlerin işletilirken analiz edilmemesi gibi temel sorunlarla sıkça karşılaşılmaktadır.

Bu noktada Türkiye’nin ihtiyacı olan yerli üretim eksiğini gidermek üzere çıktığımız yolda sadece uzmanlığımız çerçevesinde projelerde yer almakta ve her geçen gün daha nitelikli projelere imza atmaktayız.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Kurumsal Ağ

Penetrasyon Testi

Kurumsal Eğitim

Teknik Destek

Arge Odaklı Yazılım Geliştirme

Siber Güvenlik Danışmanlığı

13 Yıllık Deneyim

2 Milyon satırdan fazla kod yazdık ve çok daha fazlasını sildik. Bu doğrultuda işletim sistemlerini, programlama dillerini ve uyguladığımız yöntemleri değiştirdik, ancak ürünlerimizi geliştirmekten asla vazgeçmedik.

Klasik güvenlik duvarı yazılımının geliştirilmesi ile başlayan süreçte, hotspot, loglama, yeni nesil güvenlik duvarı, ağ yönlendirici ve ağ izleme yazılımı gibi birçok ürün geliştirdik. Şimdilerde ise yepyeni olan SD-WAN ürünümüzü geliştirmekten mutluluk duyuyoruz.

Mutlu Müşteriler

Kod Satırı

Destek Ticket

Projeler

Ürünlerimiz

PartaGuard, bilgi güvenliği literatüründe «Next Genaration Firewall» olarak anılan bir siber güvenlik çözümüdür.

Targitas; kurumsal ağları (MPLS, LTE, enterprise internet) uzak hedeflere bağlamak için kullanılan, merkezi olarak yönetilen bütünleşik yazılım tanımlı geniş alan ağı orkestrasyon yazılımıdır.

PartaPoint, entegre modülleriyle, kullanıcılara internet erişiminden önce kimlik doğrulaması yapar.

Parta-ID; Microsoft Active Directory için esnek bir yönetim sağlayan gerçek zamanlı bir yazılımdır.

Yeni Nesil Güvenlik Duvarı

SD-WAN Denetçisi ve Ağ Yönlendiricisi

Kimlik Doğrulama Sistemi

Active Directory Yönetim Yazılımı