• kenburns1
  • kenburns1
  • kenburns1
  • kenburns1
  • kenburns1
    PARTA NETWORKS
    Software Driven Network Security Company
  • kenburns1

Neden Parta Networks ?

Ağ ve İnternet güvenliğinin sadece ürün(ler)den ibaret olmadığı, güvenliğin bir süreç olduğunu kendisine felsefe edinmiş olan ekibimiz, müşterilerimize doğru topolojiler sunarak, sürecin içine mutlaka danışmanlık, diğer ağ ürünleriyle entegrasyon ve eğitim eklemekte, bu bileşenlerle fark yaratmaktadır.

Parta Networks tarafından Targitas

Parta, Ağ/İnternet Güvenliği ve Yönetimi konularında AR-GE yapmak, piyasaya özgün yazılım ürünleri sunmak amacıyla 2006 yılında Göller Bölgesi Teknokenti’nde kurulan ilk şirkettir. 2013 yılı itibariyle iş hacmini büyütmek ve ar-ge faaliyetlerini güçlendirmek üzere Teknopark İzmir’e taşınmıştır.

Ülkemizde, siber güvenlik önemli bir atılım olmakla birlikte, bu konuda çoğunlukla yatırım yapılmamakta ya da ortaya bir plan koymadan, sadece ürün konumlandırılması gerçekleştirilmektedir. Maliyetleri yüksek yabancı ürünlerin, neredeyse sıfır konfigürasyonla çalıştırılması, karmaşık yapılar ile güvenliğin tehdit edilmesi, kurulan sistemlerin işletilirken analiz edilmemesi gibi temel sorunlarla sıkça karşılaşılmaktadır.

Bu noktada Türkiye’nin ihtiyacı olan yerli üretim eksiğini gidermek üzere çıktığımız yolda sadece uzmanlığımız çerçevesinde projelerde yer almakta ve her geçen gün daha nitelikli projelere imza atmaktayız.

14 Yıllık Deneyim

2 Milyon satırdan fazla kod yazdık ve çok daha fazlasını sildik. Bu doğrultuda işletim sistemlerini, programlama dillerini ve uyguladığımız yöntemleri değiştirdik, ancak ürünlerimizi geliştirmekten asla vazgeçmedik.

Klasik güvenlik duvarı yazılımının geliştirilmesi ile başlayan süreçte, hotspot, loglama, yeni nesil güvenlik duvarı, ağ yönlendirici ve ağ izleme yazılımı gibi birçok ürün geliştirdik. Şimdilerde ise yepyeni olan SD-WAN ürünümüzü geliştirmekten mutluluk duyuyoruz.

Mutlu Müşteriler

Kod Satırı

Destek Ticket

Projeler

Targitas Ürün Ailesi

Targitas; kurumsal ağları (MPLS, LTE, enterprise internet) uzak hedeflere bağlamak için kullanılan, merkezi olarak yönetilen bütünleşik yazılım tanımlı geniş alan ağı orkestrasyon yazılımıdır.