Eğitim

Teorik Network Eğitimleri

Parta Networks laboratuarında switch, router, firewall, wireless ve diğer aktif cihazları kullanarak yapılan uygulamalı eğitimlerde, LAN ve WAN topolojilerinin oluşturulması sağlanmaktadır. Katılımcılar bu bölümde, kullanılan ağ protokolleri hakkında bilgi sahibi olmaktadırlar. Bu protokollerin ağ cihazları üzerinde nasıl uygulanacağı hakkında teorik ve uygulamalı eğitimler verilmektedir. Katılımcılarımız, edindikleri bilgileri kullanarak, bu topolojilerin kurulumunu, yönetimini ve karşılaşabilecekleri olası sorunların çözümünü profesyonelce yapabilecek duruma gelmektedir.

Fark Yaratın!

Network uzmanlığı; yazılım, bilişim ve ağ yönetimi alanında profesyonelleşmenizi sağlayan bir oluşumdur.

Şirketimizde teorik network eğitimlerini alan katılımcılarımız; yerel alan ağları (LAN), geniş alan ağları (WAN), ağ protokolleri (Layer2 networking, Multicast, OSPF, BGP, IP-MPLS vs.), ağ güvenliği, ağ performans yönetimi ve hata analizi gibi önemli konularda deneyim kazanmaktadır.

Eğitim İçeriğimiz

Parta Networks, Unix ve Networking konularında uygulama odaklı eğitimler sunmaktadır. Verdiğimiz BSD Unix Eğitimi, sistem yönetimi konusunda gerekli yeteneklerin kazanılmasını sağlamaktadır. Şirketimiz, Aruba, Brocade, Cisco, Extreme, Juniper, HPE, Huawei ve Ruckus gibi markaların Multi Vendor Uygulamalı Network Eğitimi'ni vermektedir.