Kurumsal Ağ

Güvenli, Güvenilir ve Sürdürülebilir Ağ Bağlantısı

Ağınızın optimum ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak, sürdürülebilirlik açısından çok önemlidir. Ağ yönetiminin ana alanları olan "yapılandırma", "performans", "yedekleme" ve "güvenlik" önceliğimizdir.

Daha akıllı ve hızlı iş kararları vermeniz, sorunlara daha teknik ve akıllı çözümler ile yaklaşarak altyapınızı yönetmeniz önceliğimizdir. Sunduğumuz doğru yöntem ve çözümlerle BT başarısızlıklarının ticari etkilerini en aza indirmekteyiz. Ağ kaynaklarınızın etkin bir şekilde izlenmesi, koordine ve kontrol edilmesi verimli hale gelmektedir. Bu durum size zaman kazandırarak, olası bir gelir kaybının önüne geçmektedir.

Rapor ve Servisler

Saha Araştırması

Donanım ve yazılımın tam envanterini sağlayan teknik bir belge ile doğru çözümler sunmaktayız.

Ağ Konfigürasyonu

Konfigürasyon sırasında değişim yönetiminin bir parçası olarak hataların en aza indirilmesine önem vermekteyiz. Ağ güvenliğinizin optimize edilmesini sağlamaktayız. Ağ performans değerlerine bakarak, müşterilerimizi bu yönde bilgilendirmekte ve çözüm üretmekteyiz. Ayrıca bakım, onarım ve yedekleme yapılması, sürdürülebilir ve kesintisiz bir ağ iletişimi için çok önemlidir.

Performans

Günümüzde ağ ve uygulama ortamlarında artan karmaşıklıklar performans yönetimini zorlaştırmaktadır. Networking alanındaki uzmanlığımız sayesinde, ağınızın kurulum, güvenlik ve performans gereksinimlerinin karşılanmasına yardımcı olmaktayız.

Güvenlik

İşletmenizin kesintisiz çalışmaya devam etmesi için dışardan ve içerden gelebilecek tehditleri hızlı bir şekilde tespit etmek ve durdurmak için görünürlük sağlamaktayız.