MPLS Router

Yüksek Performanslı

MPLS Router olarak Targitas, farklı şubelerinizin ya da çok daha fazla noktada yer alan kurumsal ağlarınız arasındaki hızlı ve güvenli trafiğin yönlendirilmesini ve ağların uzak hedeflere bağlanmasında kullanılır. RIP, OSPF ve BGP protokolleri üzerinden dahili ve harici ağda en optimum yönlendirme imkanı sunar.

Güvenli Sanallaştıran

Targitas, LDP protokolü üzerinden ağ üzerindeki etiketlerin paylaşılmasını sağlayarak MPLS trafiğinde tutarlı bir etiket veri tabanı oluşturulmasını sağlar. VPLS (Virtual Private LAN Service) özelliği ile BGP ve LDP protokolleri üzerinden uç noktaların aynı yerel ağa dahilmiş gibi bağlantılarının sağlanabilmesini mümkün kılan Targitas, VLL (Virtual Leased Line) imkanı ile de uçtan uca güvenli bir kapsülleme/hat sunar.

Merkeziyetçi

Ağdaki paket kaybı, gecikme ve gürültü sorunlarını yönetmede kullanılan QoS (Quality Of Service) ile ağ trafiğinin performansını iyileştirmeye katkıda bulunur. Tüm bu özellikleri ile noktadan noktaya network iletişim modüllerine izin veren Targitas, kullanıcılarına tek elden yönetilebilen bir ağ topolojisi kullanımı sağlar.

BRAS Özellikli

Broadband Remote Access Server (BRAS) olarak Targitas, kullanıcılarına ISP teknolojisi imkanı sağlar. IP trafiğini ISP omurgası üzerinden internete çıkarma yeteneğine sahip olan Targitas, Point-to-Point Over Ethernet (PPPoE) Server özelliği ile birden çok servis sağlayıcıya aynı anda hizmet verebilir.